jún
28

Urobili sme radosť...

farbicka miniAj tento rok sme v našej škole zorganizovali dobrovoľnú zbierku použitých, no stále zachovalých a funkčných školských pomôcok pre deti v núdzi. Zbierka „Urob dobrý skutok a podeľ sa!“ prebiehala v dňoch od 13. do 22. júna. Jej cieľom bolo urobiť radosť deťom v Komunitnom centre v Soli, pre ktoré nie je samozrejmé mať v peračníku sadu fixiek, niekoľko pier alebo ceruziek.
Množstvo vyzbieraných a odovzdaných pomôcok potvrdilo, že pomoc druhým nie je našim žiakom ľahostajná.

A koľko sa toho vyzbieralo?

 11 školských aktoviek
 20 peračníkov
 10 dosiek na zošity
 vyše 100 zošitov
 6 vreciek na prezuvky
 14 ks vodových a temperových farieb
 5 rozprávkových kníh
 2 Albi knihy spolu s elektronickou ceruzkou
 2 kalkulačky
 nespočetné množstvo písacích, rysovacích potrieb a výtvarných potrieb.

Všetkým zo srdca ďakujeme.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9