dec
10

Medovníkový domček ako ho nepoznáme

djzKde bolo, tam bolo... na Mikuláša to bolo. Naši piataci a šiestaci sa vybrali do prešovského Divadla Jonáša Záborského na adaptáciu známej rozprávky bratov Grimmovcov, ktorú poplietol neposedný žiak Florián. Fantáziu detí podporili neobyčajné vtipné detaily rozprávky, kde napríklad nie, nie... Janíčko a Marienka sa nestratili v hustom lese, ale uleteli šarkanom. A vedeli ste, že v rozprávkovom lese pôsobí televízna redaktorka/influencerka Vrančeska Krákavá, veľmi zakrákaná, vtipná a zvedavá vrana? Kontakt s publikom a výnimočné výkony hercov, ktorí sa premenili na skutočné rozprávkové bytosti, žiaci odmeňovali pravidelným potleskom a smiechom. 7 tried piatakov a šiestakov boli poväčšine v divadle prvýkrát, a preto si jeho priestory a atmosféru naplno užívali. Veríme, že už žiadne obmedzenia nezastavia našich žiakov v kultúrnom vyžití a návštevách podujatí takéhoto druhu. Za tento zážitok ďakujú učiteľkám slovenského jazyka a literatúry.

  • 20221206_103450
  • 20221206_103505
  • Image
  • Image[1]
  • Image[4]
  • Image[5]
  • Image[6]