mar
14

Stolní tenisti na krajskom kole strieborní!!!

pingpong miniDňa 2. marca 2023 sa v Spišskej Starej Vsi (okr. Kežmarok) uskutočnilo krajské kolo v stolnom tenise žiakov ZŠ. Po víťazstve na okresnom kole sa ho zúčastnili aj naši žiaci. Skoré vstávanie a náročná cesta neovplyvnili výkon chlapcov a po jasných víťazstvách v skupine nad družstvami zo Sniny, Svidníka a Toporca postúpili do semifinále, kde narazili na družstva z Popradu. Po ďalšom víťazstve sa zaslúžene prebojovali do finále turnaja.
V ňom si opäť zmerali sily proti chlapcom z Toporca. Vo veľmi vyrovnanom súboji, kde o víťazovi rozhodovali detaily, sa šťastie priklonilo na stranu súpera, ktorého chlapci porazili našich chlapcov v pomere 3:1 na zápasy.

Výsledky našich žiakov:
ZŠ Sídlisko II, Vranov nad Topľou – ZŠ Hviezdoslavova, Snina 3:0
ZŠ Sídlisko II, Vranov nad Topľou – ZŠ Karpatská, Svidník 3:0
ZŠ Sídlisko II, Vranov nad Topľou – ZŠ Toporec 3:1
Semifinále:
ZŠ Sídlisko II, Vranov nad Topľou – ZŠ s MŠ Jarná ulica, Poprad 3:1
Finále:
ZŠ Sídlisko II, Vranov nad Topľou - ZŠ Toporec 1:3
Zostava našich chlapcov:
1. Adrián Lešňanský IX.B
2. Matej Lešňanský IX.B
3. Boris Lešňanský IX.B
4. Michal Zajac IX.C
Chlapcom blahoželáme k výbornému výkonu, reprezentácii školy a prajeme veľa úspechov v ďalšej športovej kariére.

  • 20230302_090108
  • 20230302_092218
  • 20230302_133048
  • stolny_tenis_kraj