mar
25

Pomohli sme psíkom v útulku...

dogPo uliciach behá stále viac a viac opustených, stratených alebo týraných psíkov, ktorí často práve pre nezodpovednosť niektorých ľudí končia v útulkoch. Ľudia v útulku robia, čo môžu, aby život takýmto psíkom spríjemnili čo najviac. Často im však len ich sily a možnosti nestačia. Preto sme na našej škole v priebehu februára/marca zorganizovali materiálnu zbierku pre psíky v útulku vo Vranove nad Topľou. V priebehu niekoľkých týždňov nosili žiaci s nadšením do školy rôzne užitočné veci, ktoré spríjemňujú a uľahčujú pobyt štvornohých chlpáčov v útulku. A koľko sa toho vyzbieralo?

 • 65 kg granúl
 • 31 ks konzerv a rôznych pochutín pre psov
 • 37 ks prikrývok, plachiet, uterákov
 • 1 pelech
 • 35 ks hračiek pre psíkov (lopty, plyšové hračky...)
 • 4 obojky/vôdzky
 • niekoľko balení piškót a cestovín
 • hygien. potreby (dezinfekcia, rukavice...)

Srdečné poďakovanie patrí všetkým rodičom, deťom, zamestnancom školy a všetkým priateľom školy, ktorí sa rozhodli túto zbierku podporiť a nezabudli v dnešnej uponáhľanej dobe aj na tých, ktorí si sami pomôcť nevedia.
Ďakujeme v mene všetkých útulkáčov!

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • PPP1