mar

Veľkonočné tvorivé dielne

vn miniMalý zajko v tráve čupí, sleduje ako sa jar budí.
Všetko živé raduje sa, na Veľkú noc hotuje sa.
Žiaci I.B triedy zažili v pondelok 27.3. príjemné predpoludnie v priestoroch Spojenej školy na Budovateľskej ulici. So záujmom si pozreli veľkonočnú výstavu prác žiakov tejto školy. Nechýbali v nej veselé zajačiky, kuriatka, sliepočky, včielky, košíčky plné pestrofarebných vajíčok. Deťom sa nápadité jarné výtvory šikovných rúk žiakov a učiteľov veľmi páčili.
Po prehliadke výstavy nám milí učitelia pripravili tvorivé dielne, kde si deti sami vyrobili veľkonočné vajíčka z prírodných materiálov.

Naše poďakovanie patrí učiteľom tejto školy za milé prijatie, sprevádzanie, prípravu tvorivej dielne aj darčeky, ktorými odmenili našich prvákov za ich usilovnú prácu.
Z tejto návštevy si deti odniesli nielen malý veľkonočný pozdrav v podobe vajíčka, ale aj nevšedný zážitok a inšpiráciu na ďalšie tvorenie.