júl

More than words

Partneri: Poľsko, Slovensko

Nadväzujúc na projekt Erasmus+- sme sa na našej škole rozhodli zapojiť do projektu eTwinning v spolupráci s kolegami a študentami zo Strednej všeobecno-vzdelávacej školy Stanislawa Staszica z poľského mesta Jastrzebie-Zdroj a podieľať sa na tvorbe krátkych príbehoch pre deti a mládež prostredníctvom platformy Storyjumper. So svojimi žiakmi sa do projektu zapojili pani učiteľky Mgr. Margaréta Borošová, Mgr. Anna Jusková a Mgr. Michaela Štempáková.
Naši žiaci rozvíjali nielen svoje jazykové schopnosti v anglickom jazyku - poľskými študentami napísané príbehy museli prečítať, obsahovo ich pochopiť, ale aj vybrať časti príbehov, ktoré nesú podstatnú myšlienku a ilustrovať ju. Popritom rozvíjali aj svoje počítačové zručnosti.

• Obrázok1
  • Obrázok2