jún
13

Školská liga v prehadzovanej a mini volejbale

lopty miniV piatok sa odohralo posledné kolo v prehadzovanej a mini volejbale. Naši chlapci si ani v tomto kole nepočínali zle a v obidvoch hrách obsadili pekné druhé miesto. Prehadzovanú musel rozhodnúť až tiebreak, ale žiaľ nie v náš prospech. Volejbalistom finálový zápas pri oklieštenej zostave nevyšiel podľa predstáv, a tak sa prvýkrát v sezóne museli uspokojiť s druhým miestom. Pri bilancovaní celého súťažného ročníka však vyjadrujeme všeobecnú spokojnosť, keďže volejbalisti majú výslednú štatistiku dve prvé miesta a jedno druhé.
Piataci, ktorí nás reprezentovali v prehadzovanej, vyhrali jedno prvé miesto, jedno druhé miesto a obsadili aj tretie miesto. Ďakujeme našim nádejným hviezdam za vzornú reprezentáciu školy počas celého súťažného ročníka a do budúcna prajeme veľa ďalších športových úspechov.

 

družstvo volejbal a prehadzovana
Horný rad zľava: Adrián Harvan 5. B, Matej Ondovčák 6. A, Zdenko Janok 5. B, Tomáš Oslovič 6. A
Dolný rad zľava: Viktor Steeno 5. B, Matej Sekera 6. B, Štefan Kušnír 5. C, Gabriel Vagaský 5. C