máj
17

ŠKOLA V PRÍRODE - ŽDIAR

skvp miniTýždeň od 12. 5. 2025 do 16. 5. 2025 bol pre nás, žiakov 4. ročníka zvlášť výnimočný. Strávili sme ho so svojimi učiteľkami a vychovávateľkami v škole v prírode v Ždiari. Cestou do Ždiaru sme navštívili Baziliku sv. Jakuba v Levoči, obdivovali jeho krásu. Z Levoče sme sa zastavili na hrade v Kežmarku. Počas prehliadky Kežmarského hradu sme zároveň sledovali dramatickú rozprávku „S čertom opreteky.“
Turistickú vychádzku cez náučný chodník sme absolvovali do oblasti Strednica. Nachádza sa v malebnom prostredí Ždiaru priamo pod štítmi Belianskych Tatier. Cestou sa nám naskytli výhľady na krásne prírodné scenérie. Turistická vychádzka pokračovala do samotnej dedinky Ždiar. Popoludňajšie a večerné aktivity boli v zábavnom a rekreačnom duchu. Hudobno-pohybové hry, súťaže, tance a tvorivé dielne boli súčasťou animačného programu. Počas pobytu sme navštívili Beliansku jaskyňu, kde sme objavovali a obdivovali jej krásy.
Cestou domov sme sa zastavili v ZOO Spišská Nová Ves. Tu sme pozorovali domáce i exotické zvieratá. V škole v prírode sme zažili veľa krásnych zážitkov, na ktoré budeme dlho spomínať.
Žiaci 4. ročníka

  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
  • 19
  • 2
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 3
  • 30
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Profilová informácia

Využitie pamäte

Databázové dotazy