Súťaž - Nebuď otrok drog

nebudotrokdrog miniDrogou je akákoľvek látka, zapríčiňujúca závislosť u človeka. Je to látka, ktorá mení myslenie, pamäť, vnímanie a náladu človeka. Drogová problematika už dávno nie je problémom len ohraničenej skupiny ľudí, ale dotýka sa aj nás všetkých. Jedinou možnosťou prevencie je poskytnúť širokej verejnosti čo najpravdivejšie informácie o márnom „hľadaní dočasného a imaginárneho chemického raja“.

Zapojte sa do súťaže TASR a vyhrajte pre našu školu poukážky na nákup elektroniky.

Žiaci sa môžu zapojiť do súťaže tak, že kliknú na link jednej zo šiestich častí seriálu Opýtaj sa hviezdy a vypočujú si, ako osobnosti zaujímavo hovoria o tejto téme. Sú to relácie s Matejom Tóthom, Viktorom Vinczem, Ondrejom Kandráčom, Celeste Buckingham, Ferom Joke a Marekom Slovákom.

Súťaž a seriál vznikli ako súčasť projektu Nebuď otrok drog 6, ktorý je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky.

kandrac

Ondrej Kandráč